WWW stranice hrvatskih osnovnih i srednjih škola

Dobrodošli | Novosti | Robotika | Prividna stvarnost | EduIndex


Pridružite nam se ! Ukoliko već imate svoju www stranicu, javite nam njenu adresu, da bismo je mogli priključiti donjem popisu. Ukoliko je nemate, predlažemo vam da svoje web stranice načinite potpuno besplatno na stranicama www.skole.hinet.hr , www.geocities.com, www.tripod.com , www.xoom.com ili nekom drugom uslužnom serveru ... Ukoliko ste promjenili web adresu, molimo vas da nam to javite na novi e-mail mak1@hi.htnet.hr kako bismo je mogli ispraviti !

Obogatite svoj rad sa nadarenim učenicima:
 Pogledajte ove interesantne projekte!

Izvolite birati:

  1. Osnovna škola dr.Ivan Merz, Zagreb
  2. Osnovna škola Klinča Sela
  3. Graditeljsko-geodetska tehnička škola, Split
  4. Ekonomska upravno-birotehnička i trgovačka skola, Šibenik
  5. Osnovna škola Tin Ujević, Osijek
  6. Željeznička tehnička škola, Moravice
  7. Gimnazija, Cres
  8. Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb
  9. Srednja škola Ivana Lucića, Trogir
  10. Gimnazija, Beli Manastir
  11. Osnovna škola, Generalski Stol
  12. Osnovna škola Kantrida, Rijeka
  13. Srednja škola Bol, otok Brač
  14. Osnovna škola A.N.Gostovinski, Koprivnica
  15. Osnovna škola, Prelog
  16. Osnovna škola, Ludbreg
  17. Srednja škola, Blato
  18. Osnovna škola Stjepana Radića, Bibinje
  19. Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića, Zagreb
  20. Srednja škola Jure Kaštelana, Omiš
  21. Srednja škola, Metković
  22. Knjižnica Strojarske škole, Rijeka
  23. Graditeljska Škola, Čakovec
  24. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića, Vinkovci
  25. Osnovna škola, Rogoznica
  26. Osnovna škola Vladimira Nazora, Pazin
  27. Škola za obrtnička zanimanja, Šibenik
  28. Osnovna škola Slatine, otok Čiovo
  29. Osnovna škola Vladimira Nazora, Postira
  30. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića, Vrbovsko
  31. Osnovna škola Bijaći, Kaštel Novi
  32. Osnovna škola Gustava Krkleca, Zagreb
  33. IV.osnovna škola, Varaždin
  34. Srednja škola, Netretić
  35. Srednja škola, Donji Miholjac
  36. Osnovna škola, Dugo Selo
  37. Osnovna škola Medvedgrad, Zagreb
  38. Osnovna škola dr.Jure Turića, Gospić
  39. Osnovna škola Eugena Kumičića, Slatina
  40. Osnovna škola Ivana Mažuranića, Novi Vinodolski
  41. Obrtnička i tehnička škola, Ogulin
  42. Obrtna tehnička škola, Split
  43. Osnovna škola, Prelog
  44. Osnovna škola Svete Ane, Osijek
  45. Osnovna škola, Skrad
  46. Osnovna škola "Dobri", Split
  47. Onovna škola Petra Zrinskog, Zagreb
  48. Gimnazija, Županja
  49. Osnovna škola Vladimira Nazora, Topusko
  50. Srednja škola, Prelog
  51. Osnovna škola Mare Švel-Gamiršek, Vrbanja
  52. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok
  53. Osnovna škola Žitnjak, Zagreb
  54. Osnovna škola Blaž Tadijanović, Slavonski Brod
  55. Druga gimnazija, Osijek
  56. Prva privatna gimnazija, Zagreb
  57. Elektrostrojarska škola, Varaždin
  58. Obrtnička škola, Osijek
  59. Osnovna škola I.G.Kovačić, Đakovo
  60. 8.a razred osnovne škole grofa Janka Draškovića, Zagreb
  61. Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija, Zagreb
  62. Osnovna škola Ludina, Velika Ludina
  63. Osnovna škola Čavle, Čavle
  64. III. osnovna škola, Vukovar
  65. Osnovna škola Jure Kaštelana, Zagreb
  66. Osnovna škola Smiljevac, Zadar
  67. Osnovna škola Augusta Šenoe, Zagreb
  68. Salezijanska klasična gimnazija, Rijeka
  69. Osnovna škola Veliko Trojstvo
  70. Osnovna škola Mladost, Zagreb
  71. Osnovna škola Skakavac, Skakavac
  72. Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar
  73. Tehnička škola Ruđera Boškovića, Vinkovci
  74. I. tehnička škola TESLA, Zagreb
  75. Ranko Čelustka (I.tehnička škola TESLA)
  76. Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica
  77. Područna osnovna škola, Podravske Sesvete
  78. Osnovna škola Josipa Kozarca, Soljani
  79. Osnovna škola kneza Branimira, Donji Muć
  80. Elektroindustrijska i obrtnička škola, Rijeka
  81. Ekonomska škola, Osijek
  82. III. gimnazija, Osijek
  83. Osnovna škola Ostrog, Kaštel Lukšić
  84. Osnovna škola Luke Botića, Viskovci
  85. Obrtnička škola Antuna Horvata, Đakovo
  86. Osnovna škola Stoja, Pula
  87. Industrijska strojarska škola, Zagreb
  88. 2.gimnazija, Osijek
  89. Osnovna škola "Knez Trpimir", Kaštel Kambelovac/Gomilica
  90. Osnovna škola prof.Franje Viktora Šignjara, Virje
  91. Osnovna škola Bol, Split
  92. Osnovna škola Stanovi, Zadar
  93. Osnovna škola Dr.Andrije Mohorovičića, Matulji
  94. Portal srednjih škola zadarske županije: RivaOn
  95. Osnovna škola grofa Janka Draškovića, Zagreb
  96. Osnovna škola Otok, Zagreb
  97. Osnovna škola Pojišan, Split (Mladi knjižničari)
  98. Osnovna škola, Sokolovac
  99. Ekonomska i birotehnička škola, Bjelovar
  100. Osnovna škola Dubovac, Karlovac
  101. V. gimnazija, Zagreb
  102. Srednja strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića, Zagreb
  103. Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu, Pula
  104. Osnovna škola, Žakanje
  105. Druga srednja škola, Beli Manastir
  106. Osnovna škola Cvjetno Naselje, Zagreb
  107. Medicinska škola Ante Kuzmanića, Zadar
  108. Osnovna škola Trnsko, Zagreb
  109. Srednja škola, Novska
  110. Srednja škola kneza Branimira, Benkovac
  111. Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola, Zadar
  112. Srednja škola, Korčula
  113. Osnovna škola Stjepan Radić, Metković
  114. Elektrotehnička škola, Zagreb
  115. Medicinska škola Ante Kuzmanića, Zadar
  116. Osnovna škola "fra Petar Bakula", Mostar (BiH!)
  117. Tekstilna škola, Varaždin
  118. Tehnička škola, Karlovac
  119. Osnovna škola I.G.Kovačić, Slavonski Brod
  120. Osnovna škola, Sveti Martin pod Okićem
  121. Ženska opća gimnazija Družbe sestara milosrdnica, Zagreb
  122. Elektrotehnička škola, Rijeka
  123. Pomorska škola, Bakar
  124. Osnovna škola, Kloštar Podravski
  125. Prva riječka hrvatska gimnazija, Rijeka
  126. Gimnazija, Čakovec
  127. Osnovna škola Vladimira Nazora, Pazin
  128. Osnovna škola Kustošija, Zagreb
  129. Kemijska i geološka tehnička škola, Zagreb
  130. Graditeljska tehnička škola, Zagreb
  131. Osnovna škola Rudeš, Zagreb
  132. Osnovna škola Otona Ivekovića, Zagreb
  133. Osnovna škola Jure Kaštelana, Zagreb
  134. Tehnička škola, Slavonski Brod
  135. Osnovna škola, Mrkopalj
  136. Srednja škola Mate Blažine, Labin
  137. 9. gimnazija, Zagreb
  138. Srednja škola, Ivanec
  139. Osnovna škola F.Galović, Zagreb
  140. III. gimnazija, Zagreb
  141. Prva osnovna škola, Bjelovar
  142. Prva gimnazija, Zagreb
  143. Privatna škola E-92, Split
  144. Osnovna škola R.K.Jeretova, Opatija
  145. III. osnovna škola, Bjelovar
  146. Osnovna škola Frana Krste Frankopana, Zagreb
  147. III.d razred Elektrotehničke škole, Rijeka
  148. Rudarska i kemijska škola, Varaždin
  149. Osnovna škola, Marija Bistrica
  150. Osnovna škola Nikole Tesle, Zagreb (Radio 5+)
  151. II.gimnazija, Zagreb
  152. Srednja škola Andrije Kačića Miošića, Makarska
  153. Osnovna škola Davorina Trstenjaka, Zagreb
  154. Ekonomska škola, Velika Gorica
  155. Obrtnička škola, Velika Gorica
  156. Osnovna škola Kralja Tomislava, Zagreb
  157. Srednja škola, Bedekovčina
  158. Tehnička škola, Daruvar
  159. Klasična gimnazija, Zagreb
  160. Škola za cestovni promet, Zagreb
  161. Srednja škola Jurja Dobrile, Pazin
  162. Tehnička škola, Šibenik
  163. II.osnovna škola, Bjelovar
  164. Srednja škola, Vela Luka
  165. Srednja strukovna škola "Blaž Jurjev Trogiranin", Trogir
  166. Prva sušačka hrvatska gimnazija, Rijeka
  167. Osnovna škola Frana Frankovića, Rijeka
  168. Osnovna škola Podmurvice, Rijeka
  169. Osnovna škola Trsat, Rijeka
  170. Osnovna škola Dr.Andrija Mohorovičić, Matulji
  171. Gimnazija, Požega
  172. Geodetska tehnička škola, Zagreb
  173. Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar
  174. Škola mladih znanstvenika, Zagreb
  175. Gimnazija, Nova Gradiška
  176. Srednja škola Matija Antun Reljković, Slavonski Brod
  177. Službene stranice XV. gimnazije, Zagreb
  178. Srednja škola, Sesvete
  179. Grafička škola, Zagreb
  180. Gimnazija Matije Antuna Reljkovića, Vinkovci
  181. Osnovna škola Vukovina, Velika Gorica
  182. Graditeljska škola, Čakovec
  183. XIII.gimnazija, Zagreb
  184. XV. gimnazija (MIOC), Zagreb
  185. Srednja škola Bartula Kašića, Pag
  186. Osnovna škola Matije Gupca, Gornja Stubica
  187. Osnovna škola Ljudevita Gaja, Lužani
  188. Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk
  189. Osnovna škola Pujanki, Split
  190. Srednja škola Petrinja
  191. Graditeljska i poljoprivredna tehnička škola, Rijeka
  192. Graditeljsko obrtnička i grafička škola, Split
  193. Gimnazija Lucijana Vranjanina, Zagreb
  194. Tehnička škola Rudjera Boškovića, Zagreb
  195. Srednja škola Ivana Šveara, Ivanić Grad
  196. Srednja škola M.A.Reljkovića, Slavonski Brod
  197. Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod
  198. Ekonomsko-birotehnička škola, Slavonski Brod
  199. Gimnazija Andrije Mohorovičića, Rijeka
  200. Elektrotehnička škola, Rijeka
  201. Adventističko Učilište, Maruševec
  202. Pomorska škola, Split
  203. Graditeljsko obrtnička i grafička škola, Split
  204. Srednja škola Antun Matijašević Karamaneo, Vis
  205. MIOC, Zagreb (VRML stranice koje održavaju učenici!)
  206. Udruga darovitih informatičara Genesis (UDIG)
  207. Savez izviđača Hrvatske
  208. Projekt GLOBE

Natrag na zaglavlje

MAK and KAG are trademarks of SYS.
All other products mentioned are registered trademarks or trademarks of their respective companies.

Questions or problems regarding this web site should be directed to branimir.makanec@zg.tel.hr.
Copyright © 1997-1999 SYS. All rights reserved. Sva prava pridrzana.
Zadnja promjena: srijeda, 16. 05. 1999.